SAP Inhouse Consultant

Pro našeho klienta – plzeňskou výrobní firmu, hledáme kandidáty pro tým IT aplikačních specialistů SAP inhouse konzultanta pro oblast DMS, QM, WF nebo logistikcých modulů (SD, LE, MM, PP, WMS)

POPIS POZICE

  • provádění analýz a za participaci na řešení požadavků v mezinárodním prostředí
  • vyhodnocení a návrh procesních změn
  • zavádění nových procesů a úpravy systému v návaznosti na schválené koncepce
  • podpora a další vývoj SAP aplikace
  • práce na scénářích integrace
  • poskytování rad a školení uživatelů

  • praktická zkušenost v mezinárodním prostředí projektu SAP (konzultant)
  • pracovní zkušenost s customizací a správou nejlépe dvou modulů SAP, výhodou integrační znalosti s dalšími moduly SAP
  • strukturovaný a na řešení orientovaný způsob práce a rychlé porozumění a vysoká úroveň analytického myšlení
  • 10% pracovní doby možné služební cesty

NABÍZÍME

  • po zaučení neomezený home office
  • motivující plat a systém odměn
  • systém benefitů
  • podpora a vzdělávání
  • příležitost pro profesionální a osobní růst
  • být součástí mezinárodního týmu

LOKALITA

  • Plzeň

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Consultation

Mzda

  • Mzda: 70000 – 90000 Kč / měsíc

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13. plat
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Jana Vlčková Diddenová