CNC Programátor a Technický Specialista pro Automatizaci

Pro našeho klienta významného výrobce průmyslových a garážových vrat hledáme specialistu automatizace s přesahem do CNC.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Tvorba programů pro CNC a další obráběcí stroje na základě specifikací od konstrukčního oddělení
  • Diagnostika softwarových chyb CNC strojů
  • Nastavování parametrů CNC a dalších strojů (např. délkové korekce, posuvové rychlosti, parametry obrábění apod.)
  • Hledání možností pro zvýšení efektivity provozu strojů
  • Diagnostika závad výrobní linky
  • Obsluha výrobních softwarů, komunikace s dodavateli nebo servisním týmem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Znalost ovládání a nastavování parametrů CNC strojů
  • Znalost PLC – Simatic, Mitsubishi výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Alespoň základní znalost síťového řízení linky

NABÍZÍME

  • Motivující mzdové hodnocení
  • HPP a dlouhodobou spolupráci
  • Přátelské prostředí v kolektivu se smyslem pro humor
  • Kvartální bonusy a prémie dle výkonu
  • Možnost home office
  • Pěkné a moderní kanceláře
  • Příležitosti naučit se nové věci
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování nebo stravenkovné
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • 50% na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli
  • Notebook a telefon
  • Nástup dle domluvy nebo ihned

OZVĚTE SE NÁM

Zaujala vás nabídka? Přihlaste se!

LOKALITA

  • Nový Bydžov

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování

Vhodné pro

  • Absolventi

Váš konzultant

Daria Onufriiets