IT L2 Support specialista – Bratislava

Chcete být součástí týmu, který zajišťuje dostupnost, optimální výkon a bezpečnost globální infrastruktury? Máte zkušenosti s řešením technických problémů a chcete se rozvíjet? Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Diagnostika, řešení a prevence technických problémů vzdáleně i onsite
  • Poskytování technické podpory na L1 a L2 úrovni pro Office 365, Azure a Intune
  • Optimalizace Azure
  • Dokumentace řešení a údržba knowlage base
  • Občasná plně proplacená služební cesta do Švícarska, Rakouska nebo Německa

  • Alespoň 2 roky zkušeností v IT podpoře, ideálně se zaměřením na Microsoft 365 a Azure
  • Zkušenost se supportem HW
  • Komunikativní angličtina a němčina (budete pracovat v mezinárodním týmu)

NABÍZÍME

  • Dovolená 4 týdny
  • Příspěvky na stravování
  • Možnosti pro další vzdělávání
  • Home office 2 dny v týdnu po zaučení
  • Služební cesty do Nemecka, Rakouska nebo Švícarska jednou za čtvrtletí
  • Přátelský koektiv
  • Občerstvení na pracovišti

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, pošlte váš životopis přes tlačítko níže.

LOKALITA

  • Okres: Nezařazeno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Benefity

  • Částečný Home Office

Váš konzultant

Ivana Sochová