Senior/Lead Frontend Developer

Pro našeho klienta, dynamickou společnost působící v oblasti IT a vývoje webových aplikací, hledáme šikovného Frontend Developera. Jedná se o příležitost pracovat na inovativních projektech pro významné zákazníky a stát se součástí zkušeného týmu odborníků. Klient nabízí prostor pro profesní růst a práci s moderními technologiemi.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vývoj a údržba frontendových částí webových aplikací.
  • Spolupráce s týmem vývojářů a designérů na vytváření responzivního a uživatelsky přívětivého rozhraní.
  • Používání technologií jako React, Vue.js, HTML5, CSS3, JavaScriptTypeScript.
  • Optimalizace aplikací pro rychlost a škálovatelnost.
  • Práce v agilním týmu na různorodých projektech.

PROFIL KANDIDÁTA

  • 5+ let zkušeností s vývojem frontendových aplikací.
  • Výbornou znalost HTML5, CSS3JavaScriptu.
  • Praktické zkušenosti s Reactem nebo Vue.js.
  • Znalost TypeScriptu je výhodou.
  • Schopnost pracovat v agilním prostředí.
  • Ochotu učit se nové technologie a aktivně přispívat do vývoje.
  • Týmového ducha a dobré komunikační dovednosti.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Flexibilní pracovní dobu s možností Home office.
  • Moderní technologie a práci na zajímavých projektech.
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání.
  • Přátelské pracovní prostředí.
  • Konkurenční platové ohodnocení.

OZVĚTE SE NÁM

Pošlete mi své CV a já Vám zavolám s více informacemi!

LOKALITA

  • Pardubice

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Sick Days
  • Flexibilní pracovní doba

Váš konzultant

Kateřina Weingartová