Specialista Qlik Sense pro bankovní projekt

Pokud už máte zkušenosti například jako analytik nebo developer a chcete změnu, kde můžete růst a rozvíjet své dovednosti, tahle příležitost je pro vás! Do týmu pro našeho klienta hledáme člověka, který bude mít na starosti funkčnost Qlik Sense aplikace.

POPIS POZICE

  • Rozvoj, údržba, opravy a optimalizace funkcionalit v Qlik Sense
  • Tvorba dashboardů a reportů
  • Optimalizace dashboardů
  • Transformace dat
  • Dokumentace provedených úprav

PROFIL KANDIDÁTA

  • Znalost platformy Qlik Sense
  • Znalost životního cyklu vývoje softwaru a agile metodologií
  • Angličtina na pokročilé úrovni (ke každodenní domluvě, je hlavním komunikačním jazykem firmy)

NABÍZÍME

  • Pružná pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Hybridní způsob práce (2 pracovní dny v kanceláři)
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Multisport karta
  • Příspěvky na volný čas a sport
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Vyhrazený čas na vzdělávání, vzdělávací rozpočet, interní školení
  • Cafeterie
  • Ovocné a zmrzlinové dny
  • a další…

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete váš životopis přes tlačítko níže.

LOKALITA

  • Brno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering
  • Data Science & Analytics

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Bez nutnosti ČJ
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Ivana Sochová