Cloud Solution Architect pro bankovní projekt

Pro našeho klienta, který podniká v bankovním sektoru, hledáme Cloud solution architekta. Společnost stojí v čele digitální transformace napříč evropským bankovnictvím a spojuje tradiční IT se špičkovými digitálními bankovními řešeními.

Na pozici se budete věnovat návrhu autentizace, autorizace a cloudovým službám M365.

POPIS POZICE

  • spolupráce na vylepšeních stávajících cloudových řešení
  • pomoc při řešení incidentů a eskalovaných problémů
  • pomoc se snížením architektonických rizik
  • účast na globálních agilních ceremoniích
  • komunikace interně a s dodavatelem řešení
  • Občasné služební cesty (přibližně jednou za čtvrtletí)

  • dva a více let zkušeností s lokální infrastrukturou a Microsoft cloudovou architekturou
  • komunikační angličtina na každodenní komunikaci s týmem, čeština výhodou
  • znalost JIRA, ITIL nebo SAFe je výhodou

NABÍZÍME

  • Pružná pracovní doba
  • Finanční bonusy jednou za půl roku
  • Hybridní způsob práce (50% pracovní doby v kanceláři)
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • Multisport karta
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Firemní školka
  • Vyhrazený čas na vzdělávání, vzdělávací rozpočet, interní školení
  • Cafeterie
  • Ovocné a zmrzlinové dny

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete vaš CV přes tlačítko níže.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Bez nutnosti ČJ
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Ivana Sochová