Embedded developer v Plzni

Pro našeho klienta, který je součástí prestižního koncernu, aktuálně hledáme softwarového inženýra se zaměřením na Embedded systémy. Tato plzeňská společnost, společně se svými sesterskými firmami v rámci České republiky, patří mezi významné zaměstnavatele v regionu. Kromě nadstandardních pracovních podmínek a vysokého důrazu na bezpečnost a ergonomii na pracovišti nabízí také vynikající příležitosti pro odborný a kariérní růst.

Společnost se zaměřuje na výrobu řídicích systémů a mechanických součástí pro přední světové automobilky. Důraz je kladen na špičkovou kvalitu a precizní zpracování každého dílu. Pro zajištění profesionální úrovně výsledků používá firma nejmodernější technické vybavení, které splňuje aktuální normy. Díky tomu dodává produkty, které odpovídají přísným technickým požadavkům automobilek. Výrobní a technologické procesy společnosti se neustále zdokonalují s ohledem na kvalitu a efektivitu.

POPIS POZICE

  • vývoj a optimalizace softwarových řešení pro zajištění komunikace mezi řídicími jednotkami a výrobními stroji v oblasti automobilového průmyslu
  • diagnostika, analýza a řešení problémů spojených s komunikací a implementací nových funkcí
  • vývoj a implementace nových aplikací pro diagnostiku a měření
  • integrace softwaru s různými komunikačními protokoly (CAN, CANoe, FlexRay) a nástroji (Vector Informatik)
  • implementace bezpečnostních opatření na ochranu softwaru a dat
  • zajištění souladu s bezpečnostními standardy specifickými pro automobilový průmysl
  • poskytování technické podpory ostatním oddělením, jako je údržba nebo engineering

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ v oblasti informatiky, elektrotechniky nebo příbuzného oboru
  • minimálně 3 roky praxe v oblasti vývoje Embedded systémů
  • zkušenosti s programováním v jazycích C, C#, .NET, SQL, T-SQL
  • znalost nástrojů Visual Studio
  • zkušenosti s diagnostikou a řešením problémů v reálném čase
  • znalost protokolů CAN, CANoe, Flexray a nástrojů Vector Informatik
  • znalost automotive diagnostických protokolů (KWP2000, UDS, xCP….)
  • znalost českého/slovenského a anglického jazyka na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

  • odpovídající finanční ocenění a bonusy a prémie a 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na dojíždění a stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • odměny za věrnost ve firmě
  • možnost občasné práce z domova
  • příspěvek na vzdělání
  • mobilní telefon a notebook
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • sleva na firemní výrobky/služby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Plzeň

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Jana Vlčková Diddenová