Business analytik v IT

Pokrýváme oblasti správy koncových stanic, mobilních zařízení, software podpory uživatelům, správy serverů, zajišťujeme školící činnosti a mnoho dalšího.

Pro uživatele hledáme vždy nejlepší řešení a přicházíme s novými nápady v úspěšných IT projektech. Mezi ně patří také vývoj převážně webových aplikací pro knižní trh, na kterém pracuje naše vlastní vývojové oddělení.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zpracování analýz
  • Úzká spolupráce s týmem vývojářů a testery
  • Podílení se na přípravě testovacích scénářů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Vysokoškolské vzdělání v IT (i absolvent) nebo středoškolské vzdělání s praxí 3 let
  • Znalost UML, znalost datového modelování
  • Odborné znalosti IT na úrovni analytika
  • Znalost angličtiny na úrovni technické dokumentace
  • Základní znalost SQL

NABÍZÍME

  • Dlouhodobou spolupráci v perspektivní společnosti
  • Motivující mzdové hodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Profesní rozvoj (školení, semináře, odborná literatura)
  • Práce v příjemném kolektivu

LOKALITA

  • Ostrava

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Data Science & Analytics

Benefity

  • Stravenky
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy a školení

Vhodné pro

  • Absolventi

Váš konzultant

Daria Onufriiets