Test Engineer/ka – vhodné pro juniory

Nastartuj svou kariéru v IT! Hledáme juniorního test engineera/ku, který/á nám pomůže s kompletováním počítačů, notebooků, serverů, smartphonů a další elektroniky. Hlavní náplní projektu je testování serverů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Údržba testovacího softwaru a hardwaru (testovací diagnostika, síťové prvky, servery)
  • Správa VmWare
  • Řešení chyb ve výrobě
  • Reportování závad na L2 support
  • Spolupráce v týmu, napříč společností i se zahraničními dodavateli podpory a zákazníky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Angličtina na úrovni A2 – komunikace se zahraniční podporou i zákazníkem
  • Orientace v HW a SW počítačů a serverů, především v prostředí MS Windows

NABÍZÍME

  • Flexibilní pracovní doba
  • Dovolená 4 týdny, po zkušební době další 1 týden volna navíc
  • Možnost Home office pokud to povaha práce dovoluje
  • Nadstandartně hrazené přesčasy
  • Půlroční a roční bonusy
  • Osobní ohodnocení manažerem v případě velmi dobrého pracovního výkonu
  • Závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy)
  • Příspěvěk na stravování v rámci firemní kantýny
  • Elektronické stravenky
  • Multisport karta za 480 Kč měsíčně
  • Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnance
  • Cafeteria system

OZVĚTE SE NÁM

Reagujte pomocí tlačítka níže. Budu se na Vás těšit.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Brno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Dovolená navíc
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Kateřina Weingartová