.NET Developer – Moderní Stack – Pardubice

Hledáme .NET Developera pro českou technologickou společnost, která se specializuje na vývoj pokročilých SW řešení v oblastech geografických informačních systémů (GIS), průmyslové automatizace a správy infrastruktury.

Budete součástí menšího, zkušeného týmu, který pracuje na rozmanitých projektech využívajících jak moderní, tak legacy technologie. Vaše práce bude zahrnovat jak vývoj nových aplikací (například v .NET Core), tak údržbu stávajících běžících systémů, kde se pracuje na modernizaci.

POPIS POZICE

Projekty: Budete mít možnost pracovat na vývoji nových webových aplikací a údržbě existujících systémů, jako jsou například městské informační systémy, tiskové služby a nová SW řešení v oblasti GIS.

Technologie: Na backendu běží primárně .NET a .NET Core, na frontendu kolegové nasazují např. Blazor nebo javascript frameworky. Dále pracujeme s XML/XSD, JSON a SQL (MSSQL). Na legacy projektech využíváme Windows Forms a Delphi a pracujeme na jejich modernizaci.

Hlavní náplň práce:

  • Vývoj webových a desktopových aplikací, v .NET/.NET Core, včetně Windows Forms pro správu serverových rozhraní
  • Vývoj a údržba serverových rozhraní (REST API, SOAP Web Services)
  • Tvorba a správa serverových služeb a automatických úkolů (Windows Service, Microservices)
  • Práce na nových projektech s moderními technologiemi a údržba stávajících systémů
  • Údržba a modernizace starších systémů

PROFIL KANDIDÁTA

Požadavky:

  • Zkušenosti s .NET / .NET Core
  • Práce s XML/XSD a JSON
  • Základní znalost SQL (MSSQL)
  • Zkušenost s vývojem webových a desktopových aplikací, včetně serverových rozhraní
  • Angličtina na úrovni technické dokumentace

Výhodou nikoliv podmínkou:

  • Zkušenosti s Windows Forms a Delphi
  • Orientace v systémech spisové služby, správy dokumentů, konverze formátů do PDF a elektronického podepisování

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • Možnost využít HO
  • Flexibilní pracovní doba
  • Velice přátelské pracovní prostředí
  • Firemní akce
  • Možnost profesionálního rozvoje

LOKALITA

  • Pardubice

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Dovolená navíc

Váš konzultant

David Veverka