Medior Network Administrátor s 80% HO

Pro firmu, která se věnuje maloobchodu a po celé České republice má vlastní síť obchodů, logistických center a eshop se spotřebním zbožím, hledáme pracovníka, který rozšíří tým IT podpory. Tento tým administrátorů má na starosti zejména centrálu v Praze.

POPIS POZICE

  • správa a rozvoj síťové infrastruktury na technologiích Cisco, Fortinet a Huawei
  • plánování síťové infrastruktury prodejen, logistických center a centrály
  • správa bezdrátové sítě – plánování, konfigurace, měření, odstraňování problémů
  • implementace interních standardů IT včetně bezpečnostních požadavků
  • spolupráce s IT týmy na mezinárodní centrále
  • pracovní pohotovost on call (v rámci týmu)

PROFIL KANDIDÁTA

  • znalost ISO modelu, switching, routing, TCP/IP
  • zkušenost s návrhem a diagnostikou Enterprise bezdrátových sítí
  • základní znalost s administrací Fortinet produktů (firewallů)
  • angličtina nebo němčina na úrovni B2 a vyšší
  • čeština nebo slovenština výhodou
  • znalost monitorovacích a logovacích nástrojů, zkušenosti s network management nástroji
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou je zkušenost s Linus OS, skriptování nebo zkušeností s prací s ITIL procesy

NABÍZÍME

  • flexibilní pracovní dobu
  • po zaučení možnost čerpat až 80% home office
  • smlouva na dobu určitou do 31. 3. 2026
  • postupný nárůst dovolené
  • příspěvek na stravování v hodnotě Kč 100 na den
  • MultiSport kartu včetně možnosti dalších doprovodných karet
  • vitamínový balíček
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek Kč 500 měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Práce převážně z domova
  • Bez nutnosti ČJ

Váš konzultant

Jana Vlčková Diddenová