Programující obsluha CNC laseru a CNC ohraňovacích lisů na Kladně

Pro menší firmu zabývající se výrobou kovových polotovarů hledáme posilu do týmu programátorů, kteří programují CNC lasery a CNC ohraňovací lisy.

POPIS POZICE

  • zpracování podkladů dle dokumentace zákazníka
  • návrh optimálního řešení včetně výběru vhodného materiálu
  • zpracování 3Ddesignu
  • příprava programu pro CNC lasery a CNC ohraňovací lisy

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe na podobné pozici
  • český nebo slovenský jazyk a znalost angličtiny na pokročilé úrovni
  • čtení technické dokumentace
  • prostorová představivost a zkušenost s 2D/3D CAD programy
  • znalosti z oboru strojírenství a materiálů
  • znalost práce s programem TruTops BOOST a Lantek výhodou

NABÍZÍME

  • flexibilní pracovní dobu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní složka dle výkonu
  • stravné za každý odpracovaný den
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu

LOKALITA

  • Kladno

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Mzda

  • Mzda: 40000 – 55000 Kč / měsíc

Benefity

  • Odměny ke mzdě
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Jana Vlčková Diddenová