Power BI Analyst s moderním stackem – Ruzyně – 80% REMOTE

Do mezinárodní společnosti, která má pobočku v Praze, aktivně hledáme motivovaného Power BI analytika.

V této roli budete hrát klíčovou roli při přeměně nezpracovaných dat na užitečné poznatky a přispívat k významným mezinárodním projektům a celosvětovým skupinovým aktivitám.

Pracovní náplň vám postavíme na míru podle zkušeností a jsme schopni kompletně zaučit. Jsme otevřeni jak juniorním kandidátům, kteří mají chuť se rozvíjet v datové analýze a alespoň základně se orientují v Power BI a SQL a s ostatním vám pomůžeme. Nepohrdneme však ani seniorními kandidáty, pro které je toto denní chléb.

POPIS POZICE

Čeká vás

  • Práce napříč mezinárodními týmy za účelem získání a zpracování dat a jejich transformaci do efektivních Power BI řešení – primárně reporting v Power BI.
  • Práce napříč SQL databázemi, schopnost si z DWH vytáhnout a konsolidovat data, definovat reporty
  • Možnost práce ve společnosti s moderními technologiemi
  • Úprava dat za účelem zajištění jejich přesnosti a spolehlivosti pro účely reportování
  • Provádění důkladné analýzy dat s cílem identifikovat trendy, vzorce a poznatky, které podporují strategické rozhodování v globálním měřítku
  • Extrahování a transformování dat z různých systémů ERP pro komplexní reporting

PROFIL KANDIDÁTA

Budete potřebovat

  • Minimálně základní zkušenost s Power BI nebo jinými vizualizačními nástroji
  • Znalost SQL a schopnost si z DWH vytáhnout a konsolidovat data, definovat reporty
  • Plynulá znalost Češtiny a Angličtiny

Pokud níže uvedené nemáte, jsme schopni vás postupně se vším seznámit, každopádně pro vás bude výhodou

  • znalost ETL procesů a technik integrace dat v nadnárodním kontextu
  • Znalost DWH konceptů
  • Znalost Cloud platforem (např. Azure, AWS)
  • Jakákoliv certifikace (Power BI)

NABÍZÍME

Nabízíme

  • Možnost pracovat převážně na HO (80% remote, 20% kancelář), případně kanceláře na letišti
  • Práci s moderními technologiemimezinárodním prostředí s možností zaučení
  • 4 týdny dovolené + 5 dnů dodatečného zdravotního volna
  • Možnost bezplatných jazykových kurzů AJ v rámci pracovní doby
  • Stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti
  • Penzijní připojištění
  • Cafetérie Benefit Plus

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Data Science & Analytics

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

David Veverka